10 °C Poiana Brașov
Imagini live Cazare Restaurante Check-In

Tehnician maseur

Cerinte:

  • Este o persoana creativa si dedicata.
  • Raspunde prompt cererilor oaspetilor.
  • Comunica eficient cu superiorii si cu ceilalti membri ai echipei.

Responsabilitati:

  • Urmareste si respecta programarile de terapii.
  • Lucreaza eficient si se incadreaza in timpul alocat fiecarei terapii.
  • Ofera servicii cu profesionalism, in concordanta cu protocoalele standard de terapii.
  • Cunoaste si promoveaza activ serviciile oferite de centrul spa, tratamentele, produsele, marcile utilizate, precum si pachetele, programele, promotiile si/sau reducerile de pret.
  • Este disponibil pentru un program flexibil, in functie de necesitatile centrului spa; in functie de gradul de ocupare si socilitarile pe parcursul zilei.
  • Pregateste in mod corespunzator cabinetul inainte de terapii, se ocupă de curăţenia din cabinet.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv.
  • Decontarea transportului.
  • Posibilitatea unei colaborari de lunga durata.
  • Suport in dezvoltarea profesionala.